169 NOK brutto/h

Atrakcyjna praca w Norwegii przy sprzątaniu po remontach od zaraz Askim

  • Miasto lub region: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 października 2016 02:56

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków przy sprzątaniu domów oraz innych obiektów po remontach. Oferta pochodzi z Askim i jest do podjęcia od zaraz na okres minimum 3 miesięcy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Askim, Norwegia

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 169 NOK na godzinę brutto

Opis stanowiska pracy:

  • doprowadzanie domów lub mieszkań po remontach do czystości
  • odkurzanie ścian, podłóg, mycie powierzchni, odkażanie, usuwanie zabrudzeń z materiałów budowlanych
  • pracownik będzie miał do dyspozycji profesjonalny sprzęt oraz odpowiednią chemię

Oczekiwanie:

  • motywacja, odpowiedzialność
  • samodzielność ale równocześnie zdolność do pracy w zespole
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • zapał, energiczność
  • dobra sprawność
  • przykładanie się do zadań
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • gruntowne szkolenie wprowadzające
  • legalną umowę o pracę zgodną z norweskimi standardami
  • pierwsza umowa będzie podpisana na 3 miesiące
  • pracodawca zwraca koszty za przejazd do Norwegii
  • dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ogłoszeniem proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • michal.korzybski@onet.eu

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sprzatanie-po-remontach-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-askim-dla-polakow/

ID ogłoszenia: 21557f4278e455cc

2 komentarze na “Atrakcyjna praca w Norwegii przy sprzątaniu po remontach od zaraz Askim”

  1. Jestem zainteresowana oferta pracy mówię komunikatywnie w języku Norweskim proszę o odpowiedź

  2. Witam

    Jeśli sa nadal wolne miejsca pracy to zgłaszam swoje zainteresowanie.

    Pozdrawiam