171 NOK/h brutto

Bergen dam pracę w Norwegii dla par od zaraz na magazynie spożywczym

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2016 03:51

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii dla par na magazynie spożywczym. Zatrudnienie w Bergen do podjęcia od zaraz dla Polaków ze znajomością języka angielskiego przy kompletowaniu zamówień i rozładunku dostaw.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Stawka godzinowa: 171 NOK na godzinę godzinę

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • oferta dotyczy pracy na magazynie z artykułami spożywczymi
  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem zamówień, rozładunkiem dostaw i rozkładaniem towarów w odpowiednie miejsca, przeliczaniem artykułów
  • inne zadania zlecone przez koordynatora

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • punktualne stawianie się w pracy
  • zdolność do pracy w grupie
  • szybkość w nawiązywaniu kontaktów
  • otwartość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikatywne porozumiewanie się

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie
  • zatrudnienie dla par od zaraz
  • umowę o pracę zgodną z norweskimi standardami, ubezpieczeniem, odprowadzaniem składek i dostępem do świadczeń socjalnych
  • pracę na pełny etat
  • urlop
  • możliwość podwyższania kwalifikacji i rozwoju

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia na poniższy adres kontaktowy:

  • norwayworker@europe.com z dopiskiem w nagłówku: mm/009/16

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-norwegia-na-magazynie-od-zaraz-z-jezykiem-angielskim-bergen/

ID ogłoszenia: 87257bb788093809

1 odpowiedź na “Bergen dam pracę w Norwegii dla par od zaraz na magazynie spożywczym”

  1. Witam serdecznie. Jestem bardzo zainteresowana pracą na magazynie spozywczym i gotowa do podjęcia tej pracy w wyznaczonym terminie.
    Jestem sumienna ,zdyscyplinowana i odpowiedzialna . Znam podstawy języka norweskiego .
    Pozdrawiam
    Małgorzata