180 NOK brutto/h

Bergen, dam pracę w Norwegii – Hydraulik z językiem angielskim

  • Miasto lub region: Bergen i okolice
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 lipca 2016 05:29
Bergen, dam pracę w Norwegii – Hydraulik z  językiem angielskim

Agencja “Winckler” dla kontrahenta z Bergen poszukuje hydraulików ze znajomością języka angielskiego do podjęcia pracy w Norwegii przy montażu różnego typu instalacji wodnych w obiektach mieszkalnych i użytkowych.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. jest ogólnopolską agencją pośrednictwa pracy (certyfikat KRAZ nr 11630), specjalizującą się w rekrutacji pracowników do firm na terenie całej Polski oraz krajów UE. W związku z rekrutacją dla naszego Klienta, norweskiej firmy budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Hydraulik z dobrą znajomością j. angielskiego – NORWEGIA

Miejsce pracy: Bergen i okolice
Numer referencyjny: HN/07/2016

Opis stanowiska:

– montaż instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych i grzewczych w nowych obiektach mieszkalnych i użytkowych
– montaż instalacji przeciwpożarowych

Od kandydatów wymagamy:

– dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny)
– min. 3 lat doświadczenia na stanowisku Hydraulika
– dyspozycyjności i gotowości do podjęcia pracy w Norwegii
– dobrej organizacji pracy

Mile widziane:

– znajomość norweskich standardów

Pracodawca zapewnia:

– legalne zatrudnienie w postaci umowy o pracę na warunkach norweskich
– konkurencyjne wynagrodzenie
– możliwość pracy w nadgodzinach
– zakwaterowanie oraz transport na terenie Norwegii
– możliwość zatrudnienia długoterminowego

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, dostępnego pod linkiem lub po kliknięciu przycisku „Aplikuj”

Dziękujemy za złożone aplikacje.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie ofertą pracy, skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 8055799dd1c2110d

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez office@wincklerpersonal.pl

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez office@wincklerpersonal.pl »