165 NOK/h brutto

Bergen dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji dań gotowych bez języka

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 listopada 2016 03:28

Zatrudnimy od zaraz 4 osoby na produkcję dań gotowych w fabryce z Bergen. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka norweskiego przy pakowaniu, kontroli jakości i magazynowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Bergen, Norwegia
Zarobki: 165 NOK na godzinę brutto
Termin: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • możliwość wykonywania różnorodnych aczkolwiek nieskomplikowanych zadań produkcyjnych, które zależą od aktualnego zapotrzebowania pracodawcy, np: kontrola jakości, pakowanie, magazynowanie

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego wyjazdu do Norwegii
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów
  • zdolność do pracy w grupie
  • wydajność i zaangażowanie
  • możliwość pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • uniform służbowy oraz wszelkie środki ochrony osobistej
  • zamieszkanie zapewnione bezpłatnie w komfortowym mieszkaniu
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się i sprawach urzędowych
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • gruntowne szkolenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższy formularz:

Drodzy zainteresowani, prosimy pamiętać o oznaczeniu opcji: “Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-przy-produkcji-dan-gotowych-bez-jezyka-od-zaraz-w-bergen-11-2016/

ID ogłoszenia: 232582b919ee2d83

11 komentarzy na “Bergen dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji dań gotowych bez języka”

  1. Para 40 latków jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.Prosimy o kontakt edunia61@wp.pl

  2. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę i kontakt.

  3. witam jestem zinteresowany oferta w norwegi w bergen

  4. jestem zinteresowany oferta

  5. jestem zinteresowany ofertami do pracy w norwegi

  6. Person number : 16029424717
    E-mail: damian.frankowicz1@gmail.com
    Mobile: 968 -64- 605 Prosze o kontakt . Mogę zacząć od zaraz .
    Posiadam stałe zameldowanie od 2013 .
    Languages

    English – advanced
    Russian – beginner
    French – beginner
    Norwegian – beginner/uczęszczam na kurs .

  7. Jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt

  8. Witam. Jestem zainteresowany oferta pracy proszę o kontakt tel 512 676 682 lub andrzejadamek1@tlen.pl
    Pozdrawiam

  9. hello

    I’m interesting this offer of job. I’m living in Bergen,
    contact to me number is +4746727468

    Krzysztof W

  10. Dzień dobry
    Jestem zainteresowana państwa ofertą .
    Proszę o kontakt.

  11. Witamy,

    Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy o ile istniałaby możliwość wyjazdu do pracy w parach. Prosimy o kontakt .