170 NOK/h

Bergen od zaraz oferta pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B bez języka

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 października 2016 04:07
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Hurtownia spożywcza z Bergen zatrudni od zaraz kierowcę kat.B do rozwożenia towarów dla klientów. Praca w Norwegii dla osób bez znajomości języka jako dostawców.

Stanowisko: Kierowca kat.B – dostawca
Rozpoczęcie: od zaraz
Pensja: 170 NOK na godzinę
Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie rozwożenie dostaw dla klientów dużej hurtowni spożywczej z Bergen
  • pracownik będzie musiał wyładować towar i uzyskać potwierdzenie odbioru
  • do zadań należeć będzie dbanie o auto służbowe

Oczekiwania:

  • komunikatywność, otwartość, zdolności adaptacyjne
  • kreatywność, samodzielność
  • punktualność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B przez minimum 3 lata
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • niezawodność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii dla pracowników najlepszych
  • zatrudnienie w Bergen od zaraz
  • samodzielne stanowisko pracy
  • pracę na pełny etat

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z oznaczeniem opcji: „Kierowca/Dostawca z kat. b” poprzez poniższą stronę:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-kierowca-kat-b-dostawca-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 40957fd9424c2c7f

13 komentarzy na “Bergen od zaraz oferta pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B bez języka”

  1. Jestem zainteresowany. Proszę o kontakt.

  2. Jestem zainteresowana, prosze o kontakt.

  3. Witam serdecznie jestem zainteresowany oferta .Prosze o kontakt. pozdrawiam

  4. witam,
    jestem zainteresowany. Proszę o kontakt. Pozdrawiam

  5. Witam jestem zaineresowany ofertą posiadam rowniez kat .C

  6. kandydat na kierowce z kat.b na pracę kierowca/dostawca
    +48508445698 Marcin pozdrawiam

  7. Witam.
    Prawo jazdy kat b od 12 lat, kat c od 6 mieś, komunikatywny angielski, mieszkam i pracuję w Bergen,jestem zainteresowany. Pozdrawiam

  8. Witam, proszę o kontakt w sprawie pracy.

  9. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy.Proszę o kontakt.Pozdrawiam.

  10. Kierowca kat B. Jestem zainteresowany oferta pracy 🙂 proszę o kontakt.

  11. witam Jestem zainteresowany waszym ogłoszeniem posiadam kat,b dodatkowouprawnienia na wózki widłowe

  12. Jestem zainteresowany ofertą.Prosze o kontakt.Pozdrawiam.

  13. Dajcie szanse na pracę w wymarzonym Państwie. Posiadam prawo jazdy od 2004 roku bez kolizji. Pozdrawiam