170 NOK/h

Bergen od zaraz oferta pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B bez języka

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 października 2016 04:07

Hurtownia spożywcza z Bergen zatrudni od zaraz kierowcę kat.B do rozwożenia towarów dla klientów. Praca w Norwegii dla osób bez znajomości języka jako dostawców.

Stanowisko: Kierowca kat.B – dostawca
Rozpoczęcie: od zaraz
Pensja: 170 NOK na godzinę
Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie rozwożenie dostaw dla klientów dużej hurtowni spożywczej z Bergen
  • pracownik będzie musiał wyładować towar i uzyskać potwierdzenie odbioru
  • do zadań należeć będzie dbanie o auto służbowe

Oczekiwania:

  • komunikatywność, otwartość, zdolności adaptacyjne
  • kreatywność, samodzielność
  • punktualność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B przez minimum 3 lata
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • niezawodność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii dla pracowników najlepszych
  • zatrudnienie w Bergen od zaraz
  • samodzielne stanowisko pracy
  • pracę na pełny etat

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z oznaczeniem opcji: „Kierowca/Dostawca z kat. b” poprzez poniższą stronę:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-kierowca-kat-b-dostawca-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 40957fd9424c2c7f

15 komentarzy na “Bergen od zaraz oferta pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B bez języka”

  1. Jestem zainteresowany. Proszę o kontakt.

  2. Jestem zainteresowana, prosze o kontakt.

  3. Witam serdecznie jestem zainteresowany oferta .Prosze o kontakt. pozdrawiam

  4. witam,
    jestem zainteresowany. Proszę o kontakt. Pozdrawiam

  5. Witam jestem zaineresowany ofertą posiadam rowniez kat .C

  6. kandydat na kierowce z kat.b na pracę kierowca/dostawca
    +48508445698 Marcin pozdrawiam

  7. Witam.
    Prawo jazdy kat b od 12 lat, kat c od 6 mieś, komunikatywny angielski, mieszkam i pracuję w Bergen,jestem zainteresowany. Pozdrawiam

  8. Witam, proszę o kontakt w sprawie pracy.

  9. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy.Proszę o kontakt.Pozdrawiam.

  10. Kierowca kat B. Jestem zainteresowany oferta pracy 🙂 proszę o kontakt.

  11. witam Jestem zainteresowany waszym ogłoszeniem posiadam kat,b dodatkowouprawnienia na wózki widłowe

  12. Jestem zainteresowany ofertą.Prosze o kontakt.Pozdrawiam.

  13. Dajcie szanse na pracę w wymarzonym Państwie. Posiadam prawo jazdy od 2004 roku bez kolizji. Pozdrawiam

  14. Dzień dobry,
    Mam na imię Grzegorz, mam 51 lat. Nie mam nałogów. Posiadam prawo jazdy kat B,C.
    Jestem odpowiedzialny,sumienny a przede wszystkim uczciwy i komunikatywny. Większość lat przepracowałem w handlu (duże doświadczenie w kierowaniu pojazdem kategori B-jazdy po całym kraju)
    Od roku uczę się języka angielskiego, znam język niemiecki w stopniu komunikatywnym.
    Pozdrawiam

    Grzegorz

  15. MandrinWawa na 25 marca 2019 @ 23:22

    Jestem bardzo zainteresowany pracą w Państwa firmie. Jestem aktualnie w Polsce ale za tydzień lecę do Norwegii. W Polsce pracowałem ostatnio jako handlowiec. Studiowałem na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. J. angielski znam biegle (hiszpański komunikatywnie, niemiecki podstawy), jestem osobą komunikatywną i o wysokiej kulturze osobistej. Obecnie, przed wyjazdem uczę się j. norweskiego w internecie na miejscu chciał bym się nauczyć języka w stopniu komunikatywnym. Myślę że był bym dobrym reprezentantem firmy.

    Bardzo proszę o kontakt Robert +48 733 555 093