164 NOK/h brutto

Bergen od zaraz praca w Norwegii dla komisjonera na magazynie 2015

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2015 15:05

Magazyn z artykułami spożywczymi z Bergen poszukuje od zaraz komisjonera do pracy w Norwegii. Oferta dla Polaków przy zbieraniu zamówień i przygotowaniem całych palet do wydania/wysyłki. Pracodawca wymaga od pracownika posiadania doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 164 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba pracowników: 2

Zadania:
– zbieranie zamówień
– wyszukiwanie produktów na półkach
– prowadzenie prac porządkowych
– obsługiwanie wózka ręcznego
– paletowanie towarów
– wysyłka paczek do klientów

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym również w piśmie
– doświadczenie na danym stanowisku
-możliwość wyjazdu od maja
– pozostanie w Norwegii na 6 miesięcy
– szybkość wykonywania zadań
– dobre ogólne zdrowie
– samodzielność, punktualność
– chęć podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:
– podpisanie umowy z norweskim pracodawcą
– oferujemy możliwość wyrobienia godzin dodatkowych
– dobre wynagrodzenie
– zatrudnienie na pełny etat
– dla najlepszy pracowników możliwość stałego zatrudnienia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wypełniania formularza rejestracyjnego na stronie: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=56753849

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bergen-praca-w-norwegii-z-jezykiem-angielskim-na-magazynie-od-zaraz-dla-polakow-05-2015/

ID ogłoszenia: 3745534b59667e20

1 odpowiedź na “Bergen od zaraz praca w Norwegii dla komisjonera na magazynie 2015”

  1. Dzień Dobry jestem zaintersowany Państwa ofertą. Mam średnie wykształecenie i chęc ,motywację do podjęcia pracy.Mam uprawnienia na wózki pracowałem sezonowo w Niemczech. My e-mail stanisaw7@gmail.com tel;505817597