175 NOK brutto/h

Bergen oferta pracy w Norwegii od zaraz sprzątanie domów i mieszkań

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 września 2016 01:20

Norwegia praca dla sprzątaczek i sprzątaczy w Bergen. Zatrudnienie do podjęcia od zaraz dla osób z podstawową znajomością angielskiego przy sprzątaniu domów i mieszkań.

Stanowisko: Personel sprzątający

Miasto: Bergen, Norwegia

Zarobki: 175 NOK na godzinę brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • w zależności od zlecenia praca samodzielna oraz zespołowa
  • głównym zadaniem będzie sprzątanie domów i mieszkań w Bergen i najbliższych okolicach, zdarzają się również zlecenia dotyczące sprzątania innych obiektów

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia od drugiej połowy września 2016
  • wydajność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • pracowitość, zaangażowanie, odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • miła aparycja i wysoka kultura osobista
  • zaświadczenie o niekaralności
  • samodzielność ale równocześnie zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta
  • pracę od zaraz – start od drugiej połowy września bieżącego roku
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju
  • wsparcie w zorganizowaniu kwatery na miejscu
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – początkowo umowa na okres 3 miesięcy
  • pracę w firmie założonej przez Polkę w Norwegii

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem aktualnego CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • martajastrzebska@opoczta.pl

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-bergen/

ID ogłoszenia: 45857cf21965f72c

6 komentarzy na “Bergen oferta pracy w Norwegii od zaraz sprzątanie domów i mieszkań”

  1. Pani Marto, wyskakuje komunikat o niepoprawnym adresie poczty. Jestem zainteresowany pracą i proszę o kontakt

  2. Pani Marto, jeśli oferta jest wciąż aktualna to proszę o kontakt.

  3. Dzień dobry, jeżeli szuka Pani jeszcze ludzi na to stanowisko to jestem zainteresowany.

  4. Witam jestem zainteresowana jeżeli potrzebuje Pani jeszcze osób na to stanowisko to proszę o kontakt.Pozdrawiam

  5. Witam , jeśli oferta jest nadal aktualna bardzo proszę o kontakt.

    Pozdrawiam

  6. Witam. Jeśli pani nadal poszukuje pracowników na stanowisko jestem chętna do podjęcia pracy od zaraz. Proszę o kontakt.