180 NOK brutto/h

Bergen praca w Norwegii jako glazurnik w budownictwie układanie płytek w nowym budownictwie

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 maja 2016 19:51

Szukamy pracowników budowlanych z językiem angielskim do pracy w Norwegii przy wykończeniach. Ogłoszenie z Bergen jako płytkarz – glazurnik przy układaniu płytek w łazienkach.

Stanowisko: Płytkarz – Glazurnik

Miejscowość: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: 180 NOK brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • Budowlaniec którego zatrudniony odpowiedzialny będzie za pracę w szybkim tempie przy wykończeniach łazienek w nowym budownictwie. Do zadań należeć będzie układanie płytek różnego rodzaju na ściany i podłogi.

Oczekiwania:

  • zwinność
  • przynajmniej 3 letnie a także udokumentowane doświadczenie na stanowisku kafelkarza, mile widziane doświadczenie zdobyte bezpośrednio w Norwegii
  • bardzo dobra kondycja
  • brak problemów zdrowotnych
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące zarobki wypłacane w NOK
  • pomoc w sprawach formalnych
  • dla chętnych możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zakwaterowanie płatne zapewnione na miejscu
  • zwrot kosztów za przejazd do Norwegii

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo na adres:
ofertypracy.norwegia@gmail.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-na-budowie-dla-kafelkarza-z-jezykiem-angielskim-bergen/

ID ogłoszenia: 35157433f81632cb