od 140 NOK brutto/h

Bez języka dam fizyczną pracę w Norwegii na myjni samochodowej od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 czerwca 2020 19:15

Do podjęcia fizyczna praca w Norwegii również bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Oslo dla pracowników fizycznych na myjni samochodowej. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 140 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykorzystywanie profesjonalnych kosmetyków, a także obsługiwanie myjek, odkurzaczy itp.;
  • zadaniem pracownika będzie mycie oraz sprzątanie samochodów osobowych zgodnie z pakietem, który wybierze dany klient.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • samodyscyplina;
  • zaangażowane wypełnienie zadań;
  • odpowiedzialność;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • zmotywowanie.

Oferujemy:

  • przyjazny zespół współpracowników;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • możliwość rozwijania się i zdobycia nowych umiejętności;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia;
  • odpłatne zakwaterowanie;
  • umowę na czas określony z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

CV można kierować na adres e-mail: car-wash@reborn.com

W tytule wiadomości należy wpisać, że chodzi o pracę pomocnika na myjni.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-fizycznej-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-myjni-samochodowej-bez-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 5885eda41cfdf823