154 NOK/h brutto

Bez języka dam fizyczną pracę w Norwegii załadunek paczek Sandefjord

  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 listopada 2014 03:17

Oferta fizyczna dla Polaków przy załadunku paczek. Praca Norwegia w Sandefjord dla pracownika fizycznego, nie wymagana znajomość języka norweskiego. Zatrudnienie dla 3 osób z językiem angielskim.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Sandefjord
Wynagrodzenie: 154 NOK/h brutto

Zadania:
– praca w firmie kurierskiej przy rozładunku paczek z ciężarówek
– zajmowanie się sortowaniem paczek
– załadunek towaru do wysyłki

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
– wytrzymałość fizyczna
– bez przeciwwskazań od lekarza do wykonywania danej pracy
– możliwość i chęć do pracy nocnej od 00:00 do 8:00
– posiadanie doświadczenia będzie sprzyjało podczas rekrutacji

Oferujemy:
– miejsce noclegowe
– zatrudnienie na 3 miesięczny okres próbny
– zainteresowanym możemy zaproponować dłuższą współpracę
– zapewniamy świadczenia socjalne
– dodatki pieniężne za nadgodziny
– dobre warunki pracownicze
– szybkie przeszkolenie

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: praca4u.net/pracownik-fizyczny-logistyka-norwegia-id751777.html

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferty-fizycznej-pracy-w-norwegii-z-jezykiem-angielskim-sortowanie-paczek-sandefjord/

ID ogłoszenia: 551545eb39a8695c

11 komentarzy na “Bez języka dam fizyczną pracę w Norwegii załadunek paczek Sandefjord”

  1. witam.bylbym powaznie zainteresowany oferta pracy przy rozladunku paczek.obecnie przebywam w oslo i poszukuje pracy.mam doświadczenie w takiej pracy gdyż w 2013r pracowałem w polsce na dużym magazynie w firmie RABEN która zajmowała się tym samym czyli rozładunkiem i załadunkiem przesyłek .w norwegii posiadam wszystkie potrzebne do pracy dokumenty itp,jesli ogloszenie jest aktualne to bardzo proszę o pilny kontakt mailowy badz telefoniczny.998-94-556 pozdrawiam,

    Jeżewski Krystian

  2. witam jesttem zainteresiowany praca jezyk angielski znam w mowie i pismie w stopniu dobrym nocki mi nie straszne poniewaz pracowalem na nockach na magazynie mam doświadczenie zaladunku oraz rozladunku wiecej info udzielam na maila goofy1104@wp.pl pozdrawiam 😀

  3. witam ja wraz z kolega bylibyśmy zainteresowani tą pracą angielski znamy w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym lecz prace chcielibyśmy podjąć dopiero w maju 2015r jezeli by sie dało bardzo prosimy o kontakt mailowy

  4. jestem gotow na podjecie sie pracy od zaraz mam doświadczenie przy rozładunku i załadunku prosze o kontakt .Pozdrawiam

  5. witam jestem zainteresowana oto mój nr 46620639

  6. Witam mam32 lata jestem gotowy do wyjazdu od zaraz j.angielski dobry 5 lat byłem w Anglii proszę o kontakt48785580877

  7. piotr-miki na 28 grudnia 2014 @ 10:14

    Dzień dobry
    Jestem zainteresowany ofertą pracy, proszę o kontakt mailowy w celu umożliwienia przesłania cv
    Mój mail piotr.mikusz@gmail.com

  8. Witam jestem operatorem koparki z doswiadczdniem 7 letnim język angielski znam w stopniu komunikacji podejmę pracę w Norwegii od zaraz proszę o kontakt na e-maila

  9. witam mam 29 lat jestem bardzo pracowity i zainteresowany waszą ofertą posiadam uprawnienia na wózki widłowe i prawo jazdy kat. b i c proszę o kontakt 697 790 891

  10. Witam,

    Jestem studentem i obecnie mieszkam w Sandefjord. Jestem zainteresowany państwa ofertą, szczególnie, że pozwala pracować nocą. Znam biegle język angielski oraz podstawy norweskiego. Wcześniej pracowałem już także na magazynie. Mam 26 lat, jestem wytrzymały i sprawny fizycznie. Posiadam prawo jazdy kategorii B.

    Pozdrawiam.

  11. Piotr Dis ,Darek Dic na 20 lutego 2015 @ 17:46

    Witam,
    Jestesmy gotowi od zaraz do pracy,posiadamy doświadczenie. Proszę o kontakt: 537137378 🙂