od 150 NOK na godz.

Bez języka dam pracę w Norwegii dla kierowcy kat.B-dostawcy pizzy od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2021 16:55

Pracodawca z Oslo szuka od zaraz chętnych do pracy w Norwegii jako kierowca kat.B. Zatrudnienie dla dostawcy pizzy bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 150 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako kierowca we włoskiej restauracji z Oslo;
  • zadaniem pracownika będzie rozwożenie ciepłych dań do klientów.

Wymagania:

  • doskonała orientacja w terenie;
  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • możliwość pracy wieczorami oraz w weekendy;
  • własny samochód – mile widziane małe auta na gaz;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim.

Oferujemy:

  • pomoc we wdrożeniu się w obowiązki oraz szkolenie w języku polskim;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc;
  • próbną norweską umowę na 3 miesiące, a potem możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • pizza w każdy dzień roboczy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + napiwki od klientów;
  • zwrot kosztów za paliwo, amortyzację, oraz niektóre naprawy i ubezpieczenie samochodu;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail: mateusz.roguski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-dostawca-pizzy-kierowca-kat-b-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 525605225693e7b9