do uzgodnienia

Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie części samochodowych, Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 grudnia 2018 21:45

Aktualna propozycja pracy w Norwegii od zaraz przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie w Bergen bez znajomości języka na magazynie części samochodowych dla Polaków. Pomagamy w organizacji zakwaterowania.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień zgodnie z dostarczoną listą za pomocą skanera;
  • pakowanie towarów i przygotowanie do wysyłki;
  • aktualizacja systemu komputerowego.

Wymagania:

  • odpowiedzialność;
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • motywacja do pracy;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra organizacja czasu;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • samodzielność w działaniu;
  • przykładanie się do zadań;
  • gotowość do pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane w terminie;
  • norweską umowę o pracę;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • możliwość awansu i rozwoju;
  • przeszkolenie stanowiskowe;
  • wsparcie w organizacji zakwaterowania.

Dla kandydatów:
Osoby, które dostaną się do pracy będą musiały stawić się w biurze agencji w Szczecinie. Nie ma możliwości podpisania umowy na odległość.

e-mail: lagerarbeid-bemanning@fastservice.com z dopiskiem w temacie wiadomości: “lagermedarbeider m/12/2018.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-czesci-samochodowych-bergen/

ID ogłoszenia: 5995c053ece780d6

1 odpowiedź na “Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie części samochodowych, Bergen”

  1. Witam

    Mieszkam w Bergen, jezyk angielski i norweski na poziomie A2, mam doswiadczenie w branzy budowlanej.

    posiadam certyfikat na wozki widlowe, chetnie podejme prace na magazynie.

    Czy jest mozliwosc spotkania/rozmowy w Bergen czy musze leciec do Szczecina?