164,40 NOK/h

Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz dla par w Oslo produkcja kanapek

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 grudnia 2018 22:06

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla par przy produkcji kanapek od zaraz. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego – mamy 4 wakaty. Szukamy osób zdecydowanych, pracowitych i odpowiedzialnych.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 164 NOK/h.

Start: od zaraz.

Wakaty: 4.

Długość umowy: 3 miesiące.

Obowiązki na stanowisku:

  • przygotowanie składników do procesu produkcji – obieranie, krojenie, mycie itp.;
  • dbanie o ciągłość produkcji;
  • przeprowadzanie kontroli jakości.

Wymagania:

  • niepalenie papierosów, brak alkoholizmu;
  • odpowiedzialność;
  • minimum podstawowy angielski;
  • umiejętność działania w grupie;
  • dostępność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie;
  • aktualna książeczka sanepidu;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla par ze wspólnym zakwaterowaniem;
  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla najlepszych;
  • pomoc przy wszelkich formalnościach;
  • miejsce zamieszkania w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby.

Dla kandydatów:

Zachęcamy do wysyłania aplikacji pod adres e-mail:

norway-worker@europe.com z dopiskiem w temacie: pk/11/18.

Prosimy o załączenie CV i zawarcie w nim zgody na przetwarzanie danych do celów rekrutacji.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-kanapek-bez-znajomosci-jezyka-w-oslo/

ID ogłoszenia: 1435c05549936057

3 komentarze na “Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz dla par w Oslo produkcja kanapek”

  1. Witam, proszę o kontakt 655992969
    Irena

  2. Witam
    Jestem zainteresowana ofertą pracy
    Proszę o kontakt telefoniczny
    781059007
    Pozdrawiam

  3. Jestem zainteresowana pracą w Oslo przy produkcji kanapek.