168,40 NOK brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji kanapek fabryka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 stycznia 2020 18:18

Fabryka z Oslo szuka od zaraz chętnych do pracy w Norwegii na produkcji kanapek 2020. Zatrudnienie bez języka dla pracowników produkcji z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie:168,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca na produkcji spożywczej, która polega na obsłudze urządzeń, a także samodzielnym przygotowywaniu składników, zadbaniu o ciągłość produkcyjną oraz pakowaniu gotowych już produktów;
  • najpierw zlecane zadania będą miały charakter pomocniczy;
  • dbanie o czystość na swoim stanowisku pracy.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym;
  • elastyczność;
  • brak uzależnień;
  • samodyscyplina;
  • pracowitość;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz również dla par i grup;
  • darmowe wsparcie podczas procesu rekrutacyjnego, ale też przy tłumaczeniach i organizacji przejazdu;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych.;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki, np. za frekwencję i wydajność;
  • norweską umowę na okres próbny z możliwością jej przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego pk/01/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-oslo-2020/

ID ogłoszenia: 885e147dce925e2

2 komentarze na “Bez znajomości języka dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji kanapek fabryka Oslo”

  1. witam, jestem zainteresowana praca na produkcji kanapek w oslo. Jestem pracowita, dokladna, szybka, otwarta na nowe doswiadczenia,umiejetnosci i gotowa do wyjazdu od zaraz. umiem troche ang i chce sie nauczyc norweskiego.Gdy bylam w Holandii mialam mozliwosc pracowac przy robieniu kanapek – jako pracy dodatkowej, tak wiec wiem jak ta praca wyglada. Wyjazd do Norwegii nie bylby moim pierwszym wyjazdem. Pracowalam w Oslo przy sprzataniu domow prywatnych i zakochalam sie w tym kraju. Jestem zdecydowana na wyjazd i rozpoczecie zycia w Norwegii.
    moj nr kontaktowy 572 494 398
    pozdrawiam,
    kinga m

  2. Jestem zainteresowana