156 NOK brutto/h

Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz Oslo przy pakowaniu słodyczy

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 grudnia 2016 04:59

Szukamy pilnie osoby bez znajomości języka do pakowania słodyczy w centrum dystrybucyjnym z Oslo. Oferta tymczasowej pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz na 6 tygodni.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy
Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia
Zarobki: 156 NOK brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz
Umowa: na okres 6 tygodni

Opis stanowiska pracy:

  • początkowo pakowanie słodyczy
  • kompletowanie zestawów prezentowych i umieszczenie w ozdobnych pudełkach
  • ważenie paczek
  • niezbędne będzie przestrzeganie zasad BHP
  • po nowym roku obowiązkiem będzie rozpakowanie kompletów niesprzedanych i ponowne zapakowanie

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz i pozostania do połowy lutego 2017
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • brak nałogów
  • bezwzględna uczciwość
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pracę na okres 6 tygodni
  • na miejscu wsparcie przy sprawach urzędowych
  • pomoc w szybkim rozliczeniu podatku po zakończonym kontrakcie
  • bardzo dobre warunki zamieszkania
  • częściowy zwrot kosztów poniesionych za zakwaterowanie
  • wyżywienie w cenie 100 NOK za dobę

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: “pr/092/2016/17” i z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres kontaktowy:
palitelig-rekruttering@contractor.net

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-pakowanie-slodyczy-w-oslo/

ID ogłoszenia: 2395859bef52733c

5 komentarzy na “Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz Oslo przy pakowaniu słodyczy”

  1. Witam oboje z mężem zainteresowani jesteśmy podjęciem pracy Tel kont 793790163

  2. Witam mam 31lat jestem pracowita osoba
    Chętnie podejmę prace Dziękuję 661031431

  3. Stanisław wójcicki na 9 stycznia 2017 @ 00:48

    Jestem BN bardzo zmotywowany do podjęcia każdej pracy,pracowałem w fabryce San później luu produkcja ciastek

  4. WItam
    jestem zainteresowana ofertą mieszkam w Oslo i mogę zacząć od zaraz

    pozdrawiam