167 NOK/h brutto

Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz przy pakowaniu ciastek dla par Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2017 23:09

Aktualna oferta zatrudnienia w zakładzie z Fredrikstad dla kandydatów bez znajomości języka. Dla par praca w Norwegii od zaraz przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 167 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie obsługa linii produkcyjnej oraz wyrywkowa kontrola jakości wyrobów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za układanie ciastek w stosy, a następnie wkładanie ich do urządzenia paczkującego

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenia
  • sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy na zmiany
  • zaletą będzie doświadczenie w gastronomii
  • dobre nastawienie i otwartość
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • minim podstawowa znajomość zasad BHP do pracy w żywnością

Oferujemy:

  • szkolenia dla pracowników
  • płatne zakwaterowanie blisko pracy
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych i potrzebnych dokumentów
  • zatrudnienie w Norwegii na okres 3 miesięcy poprzez agencję
  • odzież roboczą

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV w języku angielskim na adres:

palitelig.rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule “pr2/008/2017”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-bez-jezyka-pakowanie-ciastek-fredrikstad-dla-par/

ID ogłoszenia: 470599eee528a060