168 NOK/h brutto

Bez języka dam pracę w Norwegii pakowanie na magazynie od zaraz Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 października 2014 03:19

Od zaraz zatrudnimy 2 magazynierów do pracy w Norwegii przy pakowaniu. Oferta z Fredrikstad na magazynie bez znajomości języka norweskiego. Ogłoszenie aktualne do końca grudnia z możliwością przedłużenia do jednego tygodnia po nowym roku.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: 168 NOK/h brutto

Zadania:
– przyjmowanie zamówień
– wyszukiwanie produktów na półkach magazynowych
– kompletowanie produktów i przygotowywanie ich do wysyłki
– kodowanie paczek
– pakowanie towaru
– wprowadzanie danych do komputera
– inwentaryzacja

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na magazynie minimum 2 letnie
– język angielski na dobrym poziomie w mowie jak i piśmie
– zatrudnienie dla osób niekaranych
– chęć do pacy zespołowej
– możliwość natychmiastowego wyjazdu za granicę
– konieczność stawienia się w Szczecinie w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– zatrudnienie od listopada do końca grudnia
– możliwość przedłużenia zatrudnienia o jeden tydzień
– konkurencyjne stawki godzinowe
– podpisanie umowy według norweskich zasad
– pracodawca zapewnia wypełnienie dokumentów administracyjnych
– pracownik nie ponosi żadnych prowizji
– tłumaczenie dokumentów (opłata potrącona z pierwszej wypłaty)

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: Lagerarbeid@fastservice.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-dla-magazyniera-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 67954459ffe55612

5 komentarzy na “Bez języka dam pracę w Norwegii pakowanie na magazynie od zaraz Fredrikstad”

  1. Przyjmę pracę na 24 listopada 2014 @ 16:51

    Witam.mam na imie Dawid.Jestem zainteresowany pracą na magazynie od zaraz.Punktualny,bez nałogów nie palący.prawojazdy kat:B
    kurs wózki widłowe.Prosze o kontakt email : dawid.s@spoko.pl lub tel: +4748672683.
    Pozdrawiam

  2. Aleksandra,oslo na 7 stycznia 2015 @ 11:15

    Gråkamveien
    +4745686614

    I am a positive and enthusiastic individual who continuously strives to exceed expectations.
    Highly motivated, dedicated and versatile with passion for perfection.
    I am a natural communicator and enjoy interacting with people at all levels.
    I excel in challenging situations and am a competent decision-maker who thrives on working to deadlines under pressure.
    I am a committed team-builder that builds trust by treating others with fairness and consistency and helping others reach their potential through coaching and motivational skills. Now looking for challenging in any position that I can start learning norsk .

  3. Witam.mam na imie Mateusz. Jestem zainteresowany pracą na magazynie od zaraz. Bez nałogów, prawojazdy kat:B, kurs wózki widłowe . Bardzo dobry angielski w mowie i piśmie i podstawy norweskiego. Prosze o kontakt email : mateuszszulborski@gmail.com lub +48 535 193 854
    Pozdrawiam

  4. Karolina na 1 lipca 2015 @ 18:01

    Dzień Dobry Panu (Pani} która rozpatruje moją prośbę o pracę ponieważ jej potrzebuję w dniu wczorajszym,myślę poważnie o podjęciu pracy w waszej firmie gdyż myślę że jestem odpowiednia osoba na to stanowisko proszę o kontakt :609-411-549

  5. Witam jestem zainteresowana ta praca proszę o tel 501-638-461