174 NOK brutto/h

Bez języka dam pracę w Norwegii produkcja ozdób świątecznych od zaraz Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 listopada 2021 19:18

Zatrudnienie tymczasowe w Drammen bez znajomości języka dla Polaków. Aktualna od zaraz praca w Norwegii na produkcji ozdób świątecznych. Zakwaterowanie organizuje pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 174 NOK brutto na godz.

Start:  od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji ozdób świątecznych;
  • zadaniem będzie malowanie, ozdabianie oraz lakierowanie;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pracownik będzie również pakował gotowe produkty.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie;
  • sprawność manualna;
  • pracowitość;
  • poczucie estetyki;
  • chęć brania nadgodzin, jeżeli będzie taka potrzeba.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • dodatki oraz premie;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • zatrudnienie do świąt Bożego Narodzenia.

Aplikacja:

Zgłoszeń  należy dokonywać pod adresem e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-ozdob-swiatecznych-praca-w-norwegii-bez-jezyka-od-zaraz-drammen/

ID ogłoszenia: 894619e656b44448