do ustalenia

Bez języka dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu po remontach Askim od zaraz

  • Miasto lub region: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2015 00:29

Oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu po remontach. Aktualne od zaraz w mieście Askim dla Polaków bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Pracodawca wymaga od pracowników znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Askim
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Praca polega na gruntownym sprzątaniu mieszkań po remontach i przygotowywaniu pomieszczeń do użytku codziennego.

Wymagania:
– kandydaci posiadający doświadczenie będą mile widziani
– wyjazd od zaraz
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
– odpowiedzialne podejście do pracy
– dokładne wykonywanie zadań
– wywiązywanie się z umowy
– chęć pracowania w grupie
– szybkość, energiczność
– pozytywne nastawienie do życia

Oferujemy:
– wprowadzenie w zakres wykonywanych obowiązków
– start od zaraz
– pomagamy w kwestiach formalnych
– wspieramy podczas szukania zakwaterowania
– pomoc polskojęzycznego opiekuna
– przejazdy do pracy są zapewnione

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy: miachl.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-sprzatanie-po-remontach-od-zaraz-askim/

ID ogłoszenia: 62055d7a0382d7b5

2 komentarze na “Bez języka dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu po remontach Askim od zaraz”

  1. Para poszukuje pracy na 26 sierpnia 2015 @ 12:22

    Para z Polski mieszkająca w Oslo chętnie podejmie się oferowanej pracy do końca września.

  2. zgłoszenie na 23 września 2015 @ 20:13

    Witam serdecznie!
    Jestem zainteresowana tą ofertą pracy.
    Jestem osobą uczciwą, poważną, otwartą, łatwo nawiązuje kontakty, szybko się uczę i jestem osobą bezproblemową, bez nałogów. Język angielski umiem na poziomie podstawowym (komunikatywnym). Mam możliwość przyjazdu z koleżanką i własnym transportem (obydwie posiadamy prawo jazdy kat.B).
    Pozdrawiam, Maria.