169 NOK/h brutto

Bez języka dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu po remontach od zaraz Askim

  • Miasto lub region: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 września 2017 02:16

Oferujemy pracę w Norwegii dla kandydatów bez znajomości języka oraz doświadczenia. Od zaraz propozycja zatrudnienia w Askim przy sprzątaniu wnętrz po remontach.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Askim, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 169 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sprzątaniu po remontach biur, mieszkań, hal, itd.
  • obowiązkiem pracownika będzie odkurzanie, mycie ścian i sufitów, usuwanie śladów po materiałach budowlanych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za odkażanie oraz zabezpieczanie

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolność pracy w grupie
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • pełna samodzielność
  • pracowitość i odpowiedzialność
  • staranne i dokładne wykonywanie obowiązków

Oferujemy:

  • terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • szkolenia wprowadzające
  • pracę od zaraz bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • zatrudnienie na czas określony – 3 miesiące z możliwością podjęcia stałej pracy
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:

Zgłoszenia aplikacyjne należy wysyłać na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-przy-sprzataniu-po-remontach-z-jezykiem-angielskim-2017-askim/

ID ogłoszenia: 39759adbce4992b0

3 komentarze na “Bez języka dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu po remontach od zaraz Askim”

  1. Witam serdecznie.

    Jestem zainteresowana oferta . Mieszkam w Älesund

  2. Aleksandra Wołoszczuk na 28 września 2017 @ 19:56

    Witam. Wraz z chłopakiem szukamy pracy za granicą. Jesteśmy sumiennymi i pracowitymi osobami. Ja mam 23 lata, chłopak 32. Szukamy pracy dorywczej, z możliwością przedłużenia okresu pracy. Jesteśmy zainteresowani tym ogłoszeniem.
    Aleksandra Wołoszczuk

  3. Witam, czy oferta jest nadal aktualna. Mam doswiadczenie w takiej pracy w Oslo gdzie mieszkam. pozdrawiam