135 NOK/h

Rolnictwo bez języka dam sezonową pracę w Norwegii od zaraz na farmie mlecznej Tynset

  • Miasto lub region: Tynset
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2019 01:29
  • Wygasa: 70 dni, 5 godzin

Do podjęcia bez znajomości języka sezonowa praca w Norwegii jako pracownik farmy mlecznej. Zatrudnienie w rolnictwie aktualne od zaraz. Oferta z Tynset z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy – na farmie mlecznej.

Lokalizacja: Tynset.

Wynagrodzenie: 135 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • karmienie i opiekowanie się zwierzętami;
  • mechaniczne dojenie krów;
  • wykonywanie prac porządkowych na farmie;
  • prace przy użyciu maszyn rolniczych.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego, która będzie umożliwiała komunikację;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • samodzielność;
  • umiejętność pracowania ciągnikiem i innymi maszynami rolniczymi.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na kontrakcie bezpośrednio z Norske Landbrukstjenster;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + 12% dodatku urlopowego;
  • zakwaterowanie odpłatnie blisko miejsca pracy.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-farmy-mlecznej-gmina-tynset,oferta,6762243

ID ogłoszenia: 6835cc473ab642c5