od 115 NOK brutto/h

Bez języka dam sezonową pracę w Norwegii na wakacje 2020 przy zbiorach owoców Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 lutego 2020 22:24

Propozycja sezonowej pracy w Norwegii na wakacje 2020. Zatrudnienie w Lillehammer bez znajomości języka przy zbiorach owoców – truskawek, malin, borówek z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: na akord, ale nie mniej niż 115 NOK brutto na godz.

Start: wakacje 2020.

Liczba miejsc: 12 – 15.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie owoców miękkich na plantacji, która ma powierzchnię około 60 hektarów;
  • najpierw zbiera się truskawki, potem maliny i borówkę.

Wymagania:

  • dostępność od drugiej połowy czerwca do końca sierpnia 2020 – ewentualnie może zahaczyć o kawałek września;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na wakacje 2020;
  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego (prysznice i toalety znajdują się w osobnym budynku, około 100 – 150 metrów od domków);
  • legalne zatrudnienie;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Nie trzeba wysyłać CV, a wystarczy jedynie napisać o swoim doświadczeniu przy zbiorach, znajomości języka angielskiego bądź norweskiego oraz czas, w którym jest się dyspozycyjnym.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: michal.moczarski@onet.pl

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-norwegii-na-wakacje-2020-przy-zbiorach-owocow-bez-jezyka-lillehammer/

ID ogłoszenia: 6995e4d4aee658d1

1 odpowiedź na “Bez języka dam sezonową pracę w Norwegii na wakacje 2020 przy zbiorach owoców Lillehammer”

  1. witam byłem kilka razy w norwegi nie tylko przy zbiorach znam język angielski w stopniu komunikacyjnym