min. 115 NOK/h

Bez języka dam sezonową pracę w Norwegii 2020 od zaraz zbiory szparagów i innych warzyw Hoppestad

  • Miasto lub region: Hoppestad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2020 15:14

Przy zbiorach szparagów i innych warzyw poszukiwane od zaraz osoby do sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie  2020 w Hoppestad bez języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hoppestad.

Wynagrodzenie: min. 115 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca przeważnie na polu przy zbiorach szparagów (kwiecień – czerwiec), a potem zbiory warzyw kapustnych oraz dyni;
  • po koniec listopada wykonywanie prac pomocniczych, które dotyczą porządkowania terenu,a  także sortowania warzyw itp.

Wymagania:

  • mile widziane osoby, które są już w Norwegii;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego albo norweskiego;
  • brak problemów z alkoholem;
  • dostępność od kwietnia na 8 – 10 tygodni, a potem do końca listopada;
  • możliwość pracy w wymiarze około 200 godzin na miesiąc i więcej.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • legalne zatrudnienie;
  • pracę w norweskim gospodarstwie rolnym;
  • po pierwszym tygodniu możliwość wzięcia zaliczki.

Aplikacja:

CV prosimy kierować na adres e-mail: mateusz.glowala@interia.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-kwietnia-2020-sezonowa-praca-w-norwegii-przy-zbiorach-szparagow-i-innych-warzyw-hoppestad/

ID ogłoszenia: 2695e7e1bb675e1f

2 komentarze na “Bez języka dam sezonową pracę w Norwegii 2020 od zaraz zbiory szparagów i innych warzyw Hoppestad”

  1. Chętnie podejmę prace

  2. Witam, jesteśmy z chłopakiem zainteresowani pracą od 13 czerwca