145 NOK brutto/h

Bez języka dla par sezonowa praca Norwegia w rolnictwie od zaraz Moss 2021

  • Miasto lub region: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 marca 2021 18:52

Zatrudnienie w rolnictwie na terenie Moss dla par bez znajomości języka. Aktualna do zaraz sezonowa praca w Norwegii. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca na miejscu.

Stanowisko: pracownik rolnictwa.

Lokalizacja: Moss.

Wynagrodzenie: 145 NOK brutto na godz.

Start: od  zaraz.

Liczba miejsc: 4, a z tego dla 2 osób praca całoroczna.

Zadania na stanowisku:

  • praca w gospodarstwie rolnym, gdzie zadaniem będzie sadzenie, pielenie, a także zbieranie owoców i warzyw;
  • pracownik będzie obsługiwał urządzenia, sprzęty rolnicze, a także opiekował się trzodą chlewną;
  • wykonywanie na bieżąco innych zadań, które będą zlecane przez gospodarza (np. prace konserwacyjne).

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • zmotywowanie;
  • zdyscyplinowanie;
  • brak uzależnień;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat. B oraz posiadanie doświadczenia przy obsłudze maszyn rolniczych, np. kombajnów.

Oferujemy:

  • norweską umowę sezonową;
  • pracę na sezon 2021;
  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • bezpłatne zakwaterowanie – w pełni wyposażony dom mieszkalny.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez formularz na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021 z zaznaczeniem opcji: „Pomocnik w gospodarstwie rolnym Moss”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-bez-jezyka-sezonowa-praca-w-norwegii-w-rolnictwie-moss-2021/

ID ogłoszenia: 318603cfdfbf2043