od 140 NOK brutto/h

Bez języka fizyczna praca w Norwegii od zaraz na myjni samochodowej 2021 Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 stycznia 2021 00:04

Pracodawca z Oslo szuka od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Norwegii 2021. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka na myjni samochodowej. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 140 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na myjni samochodowej w charakterze pomocnika, gdzie zadaniem będzie wykonywanie ciężkich zadań przy myciu, a także sprzątaniu samochodów osobowych;
  • praca z wykorzystaniem profesjonalnej chemii oraz wysokiej jakości sprzętów, takich jak: myjki, odkurzacze itp.;
  • obecnie wykonuje się również ozonowanie oraz dezynfekcje samochodów.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • zmotywowanie;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • zaletą będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodyscyplina.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • możliwość rozwijania się i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • odpłatne zakwaterowanie w pokojach pracowniczych;
  • pomoc przy załatwianiu spraw organizacyjnych, urzędowych oraz innych związanych z podjęciem legalnej pracy;
  • stałą pracę dla najlepszych pracowników;
  • rodzinną atmosferę.

Aplikacja:

CV należy kierować na adres e-mail: car-wash@reborn.com

W tytule wiadomości należy podać, że chodzi o pracę pomocnika na myjni.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-myjni-samochodowej-od-zaraz-2021-oslo/

ID ogłoszenia: 5525ff4c355e71cc