153 NOK brutto/h

Bez języka kierowca kat.B oferta pracy w Norwegii od zaraz przewóz osób Uber Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 maja 2021 23:24

Aktualna od zaraz praca w Norwegii dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Oslo przy przewozie osób w Uberze bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 153 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się przewożeniem osób zgodnie z wyznaczonymi przez aplikację Uber trasami;
  • zadaniem będzie również dbanie o dobry stan samochodu oraz komfort podróży pasażerów.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • mała liczba punktów karnych;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • schludność;
  • brak uzależnień;
  • chęć uczenia się języka norweskiego;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • służbowy samochód, telefon komórkowy oraz kartę paliwową;
  • umowę o pracę na czas określony;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc w wynajmowanych mieszkaniach.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego UBR-NW/05/21

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-przewoz-osob-od-zaraz-uber-oslo/

ID ogłoszenia: 33960a68cad0fcc1