156,60 NOK brutto/h

Bez języka magazyn odzieżowy oferta pracy w Norwegii od zaraz Fredrikstad 2022

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 stycznia 2022 19:10

Pracodawca z Fredrikstad szuka od zaraz magazynierów do pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2022 dla Polaków na magazynie hurtowni odzieży bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 156,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie codziennych zadań – zbieranie oraz pakowanie zamówień, rozładowywanie dostaw z samochodów dostawczych, kontrolowanie dostaw i rozmieszczanie ich na magazynie zgodnie z kluczem, a także obsługa sprzętów magazynowych oraz aktualizowanie danych w systemie komputerowym itp.

Wymagania:

  • wielozadaniowość;
  • umiejętność obsługi komputera;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • atutem będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki;
  • pracę od zaraz na pełny etat;
  • norweską umowę o pracę na czas określony z możliwością jej przedłużenia;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • dokładne warunki zatrudnienia;
  • możliwość kupowania tanich obiadów w kantynie pracowniczej.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę: http://bit.do/rekrutacja2022 z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-odziezowym-we-fredrikstad-2022/

ID ogłoszenia: 28461e9a3120af2f