156 NOK brutto/h

Bez języka na budowie przy rozbiórkach dam pracę w Norwegii od zaraz Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 września 2019 01:51

Na budowie potrzebne osoby do pracy w Norwegii przy rozbiórkach. Zatrudnienie od zaraz w Drammen dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 156 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy rozbiórkach wewnątrz budynku, który będzie przygotowywany do remontu generalnego, np. skuwanie kafelków, demontowanie armatury, stolarki okiennej, burzenie ścianek działowych itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna, siła;
  • dostępność na minimum 8 tygodni;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie w budowlane, a szczególnie przy wyburzeniach;
  • atutem będzie własne samochód, a najlepiej bus, gdyż konieczny jest codzienny dojazd z miejsca zakwaterowania.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • solidne zatrudnienie;
  • umowę tymczasową bezpośrednio z norweską firmą;
  • możliwość pracownia na zasadzie B2B, ale konieczne jest założenie norweskiej działalności.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem: „Rozbiórka Drammen 2019”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-jezyka-na-budowie-przy-rozbiorkach-drammen-2019/

ID ogłoszenia: 2925d852c5c4dd30

2 komentarze na “Bez języka na budowie przy rozbiórkach dam pracę w Norwegii od zaraz Drammen”

  1. Proszę o kontakt w sprawie pracy, pracowałem już przy rozbiórkach. +420731044286

  2. hej jestem w oslo na 2-4 tygodnie.budowlaniec,mieszkania nie szukam-przyjechalem do dziewczyny ,jestem budowlancem 41 lat jestem w oslo sinsen poszukuje pracy nie na bialo,bo nie zostaje w norwegii,nie mam transportu,interesowala by mnie pracaplatna na fajrat z gory .pozdrawiam