do uzgodnienia

Bez języka na magazynie części samochodowych praca Norwegia od zaraz w Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 lipca 2021 20:15

Do podjęcia od zaraz praca w Norwegii na magazynie hurtowni części samochodowych. Zatrudnienie w Bergen bez znajomości języka dla magazynierów. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań pomocniczych na magazynie hurtowni samochodowej;
  • pracownik będzie zajmował się kompletowaniem zamówień, wprowadzaniem danych do systemu komputerowego, rozładowywaniem dostaw i sprawdzaniem ich zgodności;
  • zadaniem będzie pakowanie towarów, a także generowanie listów przewozowych.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • rzetelność;
  • sumienne, solidne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • samodyscyplina;
  • bezkonfliktowość;
  • zdolność do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • świadczenia socjalne;
  • odprowadzanie podatku do norweskiego urzędu;
  • płatny urlop;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • dokładne zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w Szczecinie.

Brak opłat za rekrutację. Opłata za tłumaczenie oraz przygotowanie dokumentów w wysokości około 300 NOK zostanie potrącona z pierwszego wynagrodzenia.

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider m/08/2021″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-jezyka-od-zaraz-na-magazynie-czesci-samochodowych-bergen/

ID ogłoszenia: 706610426312c085