180 NOK brutto/h

Norwegia praca dla kierowcy kat.B dostawca od zaraz z językiem angielskim w Skien

  • Miasto lub region: Skien
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 lipca 2021 11:57

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Skien jako dostawca z językiem angielskim. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: kierowca katy. B – dostawca.

Lokalizacja: Skien.

Wynagrodzenie: 180 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie dostarczanie zakupów pod drzwi  (praca dla firmy, która sprzedaje produkty przez Internet);
  • dostarczanie zakupów zgodnie z listą;
  • obecnie płatności realizowane są poprzez Internet albo kartą i jest zakaz wnoszenia zakupów za drzwi z powodu pandemii.

Wymagania:

  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • przyjazne nastawienie do ludzi i pracy;
  • komunikatywny angielski;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • punktualność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dostępność od zaraz;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • próbną norweską umowę o pracę z opcją podjęcia stałego zatrudnienia;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • dostęp do samochodu służbowego wraz z kartą paliwową i do tego pracownik otrzymuje telefon komórkowy;
  • zakwaterowanie w cenie około 3500 NOK na mc za pokój jednoosobowy z łazienką;
  • możliwość rozwoju.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez formularz na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021 z zaznaczeniem opcji: „Kierowca / Dostawca Skien”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-z-jezykiem-angielskim-od-zaraz-jako-kierowca-kat-b-dostawca-w-skien/

ID ogłoszenia: 5260c79f9d07813