210-220 NOK brutto/h

Bez języka Norwegia praca na budowie jako glazurnik-kafelkarz od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 listopada 2020 19:26

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla glazurników-kafelkarzy. Zatrudnienie w Oslo dla Polaków bez znajomości języka na budowie. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik budowy – glazurnik/kafelkarz.

Lokalizacja: Norwegia, Oslo

Wynagrodzenie: 210 – 220 NOK brutto na godz. w zależności od projektu oraz kwalifikacji.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla glazurnika na obiektach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej.

Wymagania:

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia zawodowego jako glazurnik;
  • bez znajomości języka norweskiego, ale ze znajomością języka angielskiego.

Oferujemy:

  • legalną pracę na czas określony;
  • norweską umowę o pracę;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • bezpłatny przelot do Norwegii (przy większości projektów);
  • zatrudnienie na dłuższy czas;
  • wsparcie podczas szukania zakwaterowania;
  • ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, a także odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci itp.;
  • możliwość skorzystania z feriepenger w wysokości 12%;
  • możliwość uczenia się języka oraz awansowania.

Aplikacja:

Zgłoszenia możliwe są przez stronę:

www.infopraca.pl/praca/glazurnik-kafelkarz-norwegia/norwegia/16030613

ID ogłoszenia: 5805fb7e27814fda