210 NOK brutto/h

Bez języka praca Norwegia na budowie przy remontach-wykończeniach od zaraz Asker

  • Miasto lub region: Asker
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 maja 2020 20:04

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii na budowie 2020. Zatrudnienie w Asker bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Asker.

Wynagrodzenie: 210 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie kompleksowych wykończeń nowych mieszkań, czyli pod tzw. klucz;
  • pracownik będzie zajmował się robieniem regipsów, malowaniem, tynkowaniem, układaniem kafelków, stolarką okienną i drzwiową, wylewkami oraz drobnymi poprawkami po developerach itp.

Wymagania:

  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie przy remontach i wykończeniach mieszkań;
  • posiadanie tzw. fachu w rękach;
  • brak uzależnienia od alkoholu;
  • bycie uczciwym;
  • brak problemów z prawem;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego albo norweskiego;
  • mile widziane zgłoszenia od osób, które przebywają obecnie w Norwegii.

Oferujemy:

  • norweską umowę na czas określony opcją jej przedłużenia;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie w dużym mieszkaniu dla całej ekipy;
  • wsparcie na miejscu przy formalnościach.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Wykończenia Asker maj 2020”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-jezyka-na-budowie-przy-wykonczeniach-remontach-w-asker/

ID ogłoszenia: 4255ec7ffeb366d7

1 odpowiedź na “Bez języka praca Norwegia na budowie przy remontach-wykończeniach od zaraz Asker”

  1. malarz, szpachla sufity podwieszane ,spawacz tig,mag , szukam pracy