168,20 NOK brutto/h

Bez języka Norwegia praca na magazynie hurtowni ze sprzętem IT od zaraz Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2020 16:55

Hurtownia z Drammen szuka od zaraz osób do pracy w Norwegii na magazynie ze sprzętem IT. Zatrudnienie dla magazynierów bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 168,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako pomocnik magazyniera na hurtowni ze sprzętem IT;
  • pracownik będzie rozładowywał dostawy, kontrolował produkty i rozkładał je na półkach magazynowych, aktualizował dane w systemie, zbierał zamówienia, pakował, wysyłał itp.;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • zmotywowanie;
  • samodyscyplina;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • możliwość podjęcia stałej pracy za granicą;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego, która umożliwi swobodną komunikację;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • umiejętność samodzielnego i logicznego myślenia.

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze przeprowadzane na początku przez Polaka;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK na mc.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysłać na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: m/05/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-hurtowni-ze-sprzetem-it-drammen/

ID ogłoszenia: 5575ea6ede77e9f8

4 komentarze na “Bez języka Norwegia praca na magazynie hurtowni ze sprzętem IT od zaraz Drammen”

  1. Witam,
    Mieszkam w Drammen i chciałbym zapytać
    Czy ogłoszenie jest nadal aktualne?
    Dziękuje i Pozdrawiam

  2. Witam chętnie podejmę pracę prosze o kontakt 515625325

  3. Witam, czy oferta pracy jest aktualna?

  4. Praca Magazyn M/05/20 na 2 czerwca 2020 @ 11:13

    Witam, jestem zainteresowany pracą proszę kontakt.