186 NOK/h

Bez języka Norwegia praca od zaraz dla par produkcja detergentów 2019 Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 grudnia 2018 20:20

Oferujemy pracę w Norwegii dla par od zaraz przy produkcji detergentów. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka w fabryce z Fredrikstad. Mamy 6 wolnych stanowisk. Zakwaterowanie jest zapewnione na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 186 NOK/h brutto.

Wolne stanowiska: 6.

Zakres obowiązków:

  • produkcja środków chemicznych – płynów, kapsułek do prania, mycia podłóg itp.;
  • pakowanie;
  • kontrolowanie jakości;
  • inne zadania na bieżąco zlecane przez kierownictwo.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w Norwegii od zaraz;
  • komunikatywny język angielski;
  • mile widziane doświadczenie;
  • samodyscyplina;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • sumienność;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • dobry stan zdrowia;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • miły i pomocny zespół;
  • przeszkolenie wstępne;
  • zatrudnienie dla par;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK miesięcznie potrącane z wynagrodzenia;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres e-mail:

norway-worker@europe.com z dopiskiem temacie “pro/p012/18”.

W CV prosimy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-dla-par-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 6735c193e75444ec

2 komentarze na “Bez języka Norwegia praca od zaraz dla par produkcja detergentów 2019 Fredrikstad”

  1. Czy bez języka jest ,możliwość podjęcia pracy

  2. pawelstiller1994 na 9 stycznia 2019 @ 02:22

    Witam prosze o informacje czy sa jeszcze wolne meijsca ? , jestem chetny podjąc prace i spełniam wymagania ( mail mój nie łączy soie z waszym , proszę o wiadomosc tutaj albo na pawestiller@gmail.com)