do ustalenia

Bez języka Norwegia praca od zaraz przy pakowaniu jajek Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 maja 2015 20:45

Aktualnie poszukujemy pakowaczy bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Praca w Norwegii, Trondheim przy pakowaniu i sortowaniu jaj na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Trondheim
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika będzie sortowanie i pakowanie jajek do specjalnie przygotowanych opakowań. Osoba zatrudniona zostanie również przydzielona do kontrolowania jakości wyrobów oraz zabezpieczania towaru znajdującego się na paletach.

Wymagania:
– gotowość do wyjazdu w okresie wakacyjnym
– przyjazd własnym autem
– szybkie wykonywanie zadań (należy wyrobić normy dzienne)
– umiejętność współpracowania z grupą ludzi
– osoby z doświadczeniem produkcyjnym przy pakowaniu są mile widziane
– znajomość języka angielskiego bądź norweskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– przyjazne środowisko pracy
– zatrudnienie w okresie wakacyjnym
– legalną pracę na 3 miesiące
– dobre wynagrodzenie
– pomoc w pierwszych dniach
– wdrożenie w system działania firmy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę: finn.no/finn/Job/ful time/object?finnkode=58373474

Źródło:

ID ogłoszenia: 30554c97be08bfe

10 komentarzy na “Bez języka Norwegia praca od zaraz przy pakowaniu jajek Trondheim”

  1. Dzien dobry.

    Chce pracowac dla waszej firmy.
    Jestem pracowita i samodzielna osoba.Bez nalogow.
    Lubie uczyc sie nowe rzeczy.
    Wyjechac moge odrazu na wyžej jak 3 miesiace.
    žyje w Polsce.

    Marie

  2. Jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz . Obecnie mieszkam w Trondheim.
    Proszę o kontakt tel.94476127
    Adam Złoto

  3. Witam.
    Mieszkam w Trondheim na stałe. Znam język angielski i niemiecki komunikatywnie, uczęszczam na kurs języka norweskiego. Mogę zacząć od zaraz. Moge pracować w dowolnym wymiarze czasowym.

  4. witam posiadam 26 lat i poszukuje z bratem pracy na produkcji posiadamy doswiadczenie pracy wieloletnie nabyte w holandi,podejmiemy prace od polowy czerwca,czekamy na odpowiedz 690 841 223 Krzysztof i patryk dziekujem

  5. Jestem zainteresowany pracą ,mam 21 lat mam 9 miesięcy doświadczenia jako operator maszyn cnc ,ale mogę robić co innego. Tylko nie wiem czy aplikować cv po angielsku na email z tej strony której podaliście ?. Prace chce rozpocząć jak najszybciej. Proszę o odpowiedź na e-mail jeśli jest taka możliwość.
    Janczak Maciej

  6. witam,jestem zainteresowana.jestem pracowita,,prosze o odpowiedz 729 537 752

  7. Witam serdecznie. Mam na imie Pawel chciałbym podjąć się tej pracy . Komunikuje się po angielsku i mogę przyjechać własnym autem .570106623

  8. Bartosz Makowiecki na 18 czerwca 2015 @ 19:36

    Witam mam 18 lat i jestem zainteresowany pracą, jestem sumienny i pracowity, chciałbym podjąć pracę od zaraz. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

  9. Witam.
    Wraz z koleżanką jesteśmy bardzo zainteresowane ofertą pracy przy pakowaniu jajek. W chwili obecnej jesteśmy już w Trondheim. Nie posiadamy własnego samochodu, jednak jesteśmy pełne zapału do pracy i jest nam ona bardzo potrzebna. Proszę o kontakt mailowy.
    Dominika Michalska

  10. Witam

    Bardzo chętnie skorzystam z Państwa ogłoszenia jak również mogę być już.Cechuje mnie sumienność i pracowitość w wykonywaniu powierzonych obowiązków.Jestem dostępny pod nr +48 510473844 Dziękuję