10 000 PLN na mc

Bez języka Norwegia praca przy sprzątaniu mieszkań, domów i biur od zaraz w Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 września 2021 19:26

Dla Polaków aktualna od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Stavanger przy sprzątaniu domów, mieszkań i biur. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 10 000 PLN na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie domów, mieszkań oraz powierzchni biurowych.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zmotywowanie do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • dokładność, spostrzegawczość oraz cierpliwość;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • norweskie ubezpieczenie społeczne;
  • służbowy samochód;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • stałą pracę.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem w formacie PDF prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.dobra.no/form/ albo można zadzwonić pod numer telefonu: +47 92507305

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-jezyka-przy-sprzataniu-domow-mieszkan-biur-stavanger/

ID ogłoszenia: 804614ca827ad301