od 115 NOK brutto/h

Bez języka Norwegia praca sezonowa przy zbiorach malin od zaraz 2022 Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 września 2022 18:34

Zatrudnienie w Lillehammer bez znajomości języka dla pracowników sezonowych. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach maliny jesiennej. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: na akord, ale nie mniej niż 115 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne zbieranie malin;
  • praca na plantacji o powierzchni 60 hektarów.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz do połowy października 2022;
  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia z informacją o dyspozycyjności, znajomości języka i doświadczeniu prosimy wysyłać na adres e-mail:

michal.moczarski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-sezonowa-praca-w-norwegii-zbiory-malin-bez-znajomosci-jezyka-lillehammer-2022/

ID ogłoszenia: 191632cb276618cb