od 115 NOK/h

Bez języka Norwegia praca sezonowa zbiory borówki 2022 w Jessheim

  • Miasto lub region: Jessheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 marca 2022 00:31

Na wakacje 2022 plantacja z Jessheim szuka chętnych do sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie od czerwca bez języka przy zbiorach borówki. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jessheim.

Wynagrodzenie: od 115 NOK na godz.

Start: od czerwca 2022.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa na plantacji;
  • zadaniem będzie ręczne zbieranie borówki amerykańskiej.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od czerwca 2022;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • pracowitość;
  • atutem będzie posiadanie statusu ucznia lub studenta;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach kempingowych dla osób, które wypracowują normy godzinowe;
  • zatrudnienie poprzez agencję pośrednictwa pracy;
  • zatrudnienie u sprawdzonego i uczciwego pracodawcy;
  • norweską umowę;
  • pracę na wakacje;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022

z zaznaczeniem opcji: „Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-bez-znajomosci-jezyka-zbiory-borowki-na-wakacje-2022-w-jessheim/

ID ogłoszenia: 361622cfbc980c40