od 140 NOK brutto/h

Bez języka oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz na myjni samochodowej Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 czerwca 2019 17:09

Ogłoszenie aktualnej od zaraz oferty fizycznej pracy w Norwegii jako pomocnik na myjni samochodowej. Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania płatnego.

Stanowisko: pracownik fizyczny, jako pomocnik na myjni samochodowej.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 140 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • mycie i sprzątanie samochodów – przeważnie są to auta osobowe, ale czasami zdarzają się busy;
  • do zadań pracownika będzie należało dbanie o porządek w myjni, o odpowiednie pranie mikrofibr, a także dostarczanie środków z magazynu itp.

Wymagania:

  • chęci do nauki;
  • motywacja do pracy;
  • zaangażowane, dokładne i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • zaletą będzie posiadanie zacięcia autodetailngowe;
  • zdyscyplinowanie;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własny samochód;
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • możliwość zdobycia wiedzy na temat sztuki autodetailingu;
  • najpierw umowę próbną na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałej pracy dla najlepszych;
  • pomoc przy formalnościach;
  • wsparcie w zorganizowaniu płatnego zakwaterowania;
  • zaangażowany i ambitny zespół współpracowników.

Aplikacja:

CV należy wysłać na adres: car-wash@reborn.com w tytule maila trzeba wpisać, że chodzi o pracę pomocnika na myjni.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-norwegia-od-zaraz-jako-pomocnik-na-myjni-bez-jezyka-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 8745d025b6de7bc3

2 komentarze na “Bez języka oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz na myjni samochodowej Oslo”

  1. Tobiasz Miroslaw na 20 czerwca 2019 @ 11:43

    Jestem zainteresowany pracy w Norwegi

  2. dominik94 na 11 lipca 2019 @ 20:07

    witam , mam doswiadczenie.Jestem zaintersowany , prosze o kontakt