163,20 NOK brutto/h

Bez języka oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz odśnieżanie 2021/2022 Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 października 2021 21:01

Zatrudnienie bez znajomości języka na sezon 2021/2002 w Trondheim dla Polaków. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Norwegii przy odśnieżaniu. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Trondheim.

Wynagrodzenie: 163,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się ręcznym oraz maszynowym odśnieżaniem za pomocą łopat, szufli oraz odśnieżarek spalinowych;
  • gdy nie będzie śniegu, to zadaniem pracownika będzie zajmowanie się sprzątaniem albo wykonywaniem prac na podwórkach itp.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • rzetelność;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • brak nałogów;
  • znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • strój służbowy;
  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę o pracę na sezon 2021/2022 – do końca marca 2022;
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • przy braku śniegu zadaniem będzie wykonywanie innych prac albo będą wypłacane pieniądze z ubezpieczenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu z podaniem tytułu „Odśnieżanie Trondheim 2021/2022. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-fizyczna-praca-norwegia-bez-jezyka-przy-odsniezaniu-2022-2022-trondheim/

ID ogłoszenia: 479616eb8aca365d