162,40 NOK brutto/h

Bez języka oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy melioracji 2022 Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2022 19:02

Aktualna od zaraz fizyczna praca w Norwegii przy melioracji. Zatrudnienie 2022 w Drammen bez znajomości języka dla pracowników fizycznych. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 162,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie udrożnianie rowów, czyli wykaszanie traw, odmulanie, wycinanie krzewów itp.;
  • praca z wykorzystaniem różnych narzędzi.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • dobre zdrowie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dokładność;
  • sprawność manualna;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie, ale warunkiem jest wypracowanie przynajmniej 160 godz. w miesiącu;
  • uposażenie pracownicze, czyli komplet odzieży do pracy i konieczny jest jeden własny na zmianę;
  • norweską umowę o pracę;
  • możliwość brania nadgodzin i pracy w niedziele;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • narzędzia do pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Praca przy melioracji 2022 Drammen”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-fizyczna-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-melioracji-od-zaraz-drammen-2022-2/

ID ogłoszenia: 41862ea9def2aa93