169 NOK/h brutto

Bez języka oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy przeprowadzkach Tønsberg

  • Miasto lub region: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 23:31

Oferta zatrudnienia przy przeprowadzkach w firmie z Tønsberga. Od zaraz dobrze płatna fizyczna praca w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka jako pomocnik.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Miejsce pracy: Tønsberg, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 169 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna będzie polegała na pomocy przy przeprowadzkach klientów, również poza miasto lub do dalszych części Norwegii
  • zadaniem pracownika będzie demontaż mebli i sprzętów, zabezpieczanie rzeczy na czas transportu, załadunek oraz przewiezienie na miejsce docelowe oraz ponowny montaż

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.C
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • okazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • pełna samodzielność
  • dbałość o powierzone mienie
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zręczność i zaradność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • dużą liczbę godzin pracy w tygodniu
  • opiekę polskiego rezydenta
  • ubrania robocze
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • pracę w oparciu o norweską umowę
  • szkolenia dla pracowników
  • pomoc w adaptacji do nowych warunków

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania wiadomości z opisem umiejętności oraz doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-norwegii-od-zaraz-przy-przeprowadzkach-tonsberg/

ID ogłoszenia: 304595398567467b

1 odpowiedź na “Bez języka oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy przeprowadzkach Tønsberg”

  1. praca przy przeprowadzkach na 27 lipca 2017 @ 15:39

    witam jestem zaintersowany pracą przy przeprowadzkach
    mój angielski jest komunikatywny,mam prawojazdy kat ce
    pozatym kilka lat jeżdziłem autem po norwegii