140 NOK brutto/h

Bez języka oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz sortowanie odzieży używanej Trondheim 2020

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 lutego 2020 19:22

Pracodawca z Trondheim szuka od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Trondheim.

Wynagrodzenie: 140 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy taśmie, stojąca;
  • zadaniem będzie ręczne sortowanie odzieży używanej.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • pełna samodzielność;
  • sumienne, zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • samodyscyplina;
  • dobre zdrowie;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Oferujemy:

  • próbną norweską umowę o pracę, a dla najlepszych możliwość przedłużenia zatrudnienia;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • atrakcyjne premie oraz bonusy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą fizyczną mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: soknadansatte@eclipso.eu z podaniem tytułu: „Norwegia praca w sortowni odzieży. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-fizyczna-bez-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy-uzywanej-trondheim-2020/

ID ogłoszenia: 6075e398d1443291

4 komentarze na “Bez języka oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz sortowanie odzieży używanej Trondheim 2020”

  1. sortowanie odziezy na 21 lutego 2020 @ 12:03

    witam jestem zainteresowany praca jako sortowacz odziezy.moj numer kontaktowy to725242840.damian

  2. Praca przy sortowaniu odzieży

  3. Dzień dobry, jesteśmy parą z Ukrainy 48, 42 lata, fizycznie dobrze znamy język polski, szukamy pracy w Norwegii, możecie nam pomóc, dziękuję, Tel, Weiber, + 420776696793,

  4. Witam , jestem zainteresowany ofertą.