160 NOK brutto/h

Bez języka oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy sortowaniu owoców Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 lutego 2020 19:58

Pracodawca z Oslo poszukuje od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Norwegii 2020. Zatrudnienie bez znajomości języka przy sortowaniu owoców i warzyw z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 160 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy ręcznym sortowaniu owoców egzotycznych;
  • praca siedząca przy linii produkcyjnej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości owoców.

Wymagania:

  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • dostępność od zaraz na najbliższe 6 miesięcy;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe oraz bardzo dobre dodatki;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • norweską umowę o pracę na pół roku;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc od osoby.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy fizycznej w Oslo proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-fizyczna-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-owocow-oslo/

ID ogłoszenia: 2565e4d55a0812f6

4 komentarze na “Bez języka oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy sortowaniu owoców Oslo”

  1. Proszę o kontakt +4792518704

  2. Dzień dobry, jesteśmy małżeństwem z Ukrainy 48, 42 lata, fizycznie zdrowe, szukamy pracy w Norwegii, możesz nam pomóc, dziękuję, Tel, Weiber, + 420776696793,

  3. Slawomir na 16 marca 2020 @ 18:36

    Witam prosze o pilny kontakt, +48881256683 jestem zainteresowany wyjazdem, moge wyjechac odrazu

  4. Dobry wieczór. Szukam pracy, mieszkam w Blaker, mogę dojeżdżać do Oslo. Proszę o konkrety, czas pracy, dokładny adres i.t.p.