od 158 NOK brutto/h

Bez języka oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz sortowanie paczek Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2022 04:02

Bez znajomości języka do podjęcia fizyczna praca w Norwegii. Zatrudnienie we Fredrikstad od zaraz dla Polaków przy sortowaniu paczek. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: od 158 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie logistycznym w centrum przeładunkowym;
  • pracownik będzie rozładowywał, sortował i załadowywał paczki;
  • wykonywanie zadań powtarzalnych przy taśmie;
  • obsługa komputera, skanera i wózka.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • zaangażowane i sumienne wypełnianie zadań;
  • wielozadaniowość i uczynność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • norweską umowę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • możliwość rozwijania się i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • płatne zakwaterowanie;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym + dodatki za pracę na nocnej zmianie;
  • pakiet dodatkowy – karta sportowa, imprezy integracyjne itp.;
  • dostęp do świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać przez formularz:

http://bit.do/rekrutacja2022 z zaznaczeniem stanowiska: „pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-fizyczna-praca-w-norwegii-bez-jezyka-sortowanie-paczek-we-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 5346264645fe96f2