163,20 NOK brutto/h

Bez języka oferta fizycznej pracy w Norwegii odśnieżanie od zaraz 2023 Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 lutego 2022 20:47

Zatrudnienie w Trondheim bez znajomości języka dla pracowników fizycznych. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Norwegii przy odśnieżaniu. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Trondheim.

Wynagrodzenie: 163,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie odśnieżanie różnych powierzchni;
  • praca z wykorzystaniem łopat, szufli oraz odśnieżarek spalinowych;
  • praca wykonywana samodzielnie oraz w grupie;
  • przy braku opadów pracownicy będą wykonywać inne prace fizyczne, np. sprzątanie garaży i strychów albo prace ogrodnicze itp. albo będą wypłacane pieniądze z ubezpieczenia.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • bez znajomości języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • brak uzależnień;
  • odpowiedzialność;
  • gotowość do pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • odzież służbową;
  • pracę na czas określony do końca marca 2022;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 4300 NOK na mc;
  • pracę do podjęcia odm zaraz.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail:

soknadansatte2021@eclipso.eu z podaniem tytułu „Odśnieżanie Trondheim 2022. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-norwegia-praca-fizyczna-od-zaraz-przy-odsniezaniu-2022-trondheim/

ID ogłoszenia: 8761fad4c398ccf