Do uzg.

Bez języka oferta fizycznej pracy w Norwegii recykling surowców od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 stycznia 2023 23:14

Aktualna od zaraz fizyczna praca w Norwegii dla Polaków. Zatrudnienie w Bergen przy recyklingu-sortowaniu surowców bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym wykonywana przy taśmie;
  • zadaniem będzie sortowanie surowców;
  • odpady są już wcześniej przesortowane.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • chęć brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność;
  • dostępność od zaraz;
  • sumienność;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • pracę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę na pełny etat;
  • ubezpieczenie;
  • płatny urlop;
  • bezpłatne przejazdy wewnętrzne oraz zwrot kosztów za przejazd z Polski do Norwegii na podstawie paragonów;
  • dodatek na pokrycie kosztów zakupu obuwia ochronnego;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • możliwość podjęcia stałej pracy.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim można kierować na adres e-mail:

Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: sortowaniesurowców/01/23

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-recyklingu-surowcow-bergen-2023/

ID ogłoszenia: 64263d555c47e906

Linki sponsorowane