152,40 NOK/h

Bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz 2018 na produkcji pizzy Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 października 2018 20:20

Startuje nabór do pracy w Norwegii od zaraz przy produkcji pizzy mrożonej. Zatrudnienie 2018 bez znajomości języka w fabryce z Bergen. Początek jest planowany jeszcze w październiku!

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen.

Stawka za godzinę: 152,40 NOK brutto.

Zakres obowiązków:

  • obsługa, mycie i konserwacja maszyn do produkcji;
  • dostarczanie półproduktów na linię;
  • kontrolowanie jakości;
  • utrzymanie porządku na stanowisku;
  • inne zadania konieczne przy produkcji pizzy i pozostałych dań mrożonych.

Wymagania:

  • chęć do rozpoczęcia od zaraz;
  • zdolność do działania w grupie;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • chęć do pracy na zmiany;
  • niekaralność poparta zaświadczeniem.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • uniform roboczy;
  • wsparcie w sprawach formalnych;
  • umowa o pracę na norweskich zasadach;
  • zakwaterowanie bezpłatne na cały okres umowy;
  • wprowadzenie w obowiązki;
  • przyjaźnie nastawiony zespół.

Aplikacje:

Zachęcamy do wysyłania aplikacji do końca października, pod podany niżej adres:

soknadansatte@fast-email.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-produkcja-pizzy-mrozonej-w-bergen-2018/

ID ogłoszenia: 635bb4bc220357e

2 komentarze na “Bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz 2018 na produkcji pizzy Bergen”

  1. Witam jestem zainteresowany pracą tel.791460214

  2. Jestem zainteresowana
    Wykształcenie srednie pomaturalne
    Poznan