173,20 NOK brutto/h

Bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu mrożonek Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 listopada 2020 19:27

Fabryka ze Stavanger poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla Polaków bez języka przy pakowaniu mrożonek. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 173,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce spożywczej w warunkach chłodniczych przy linii produkcyjnej;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • pracownik będzie zajmował się obsługą urządzeń produkcyjnych oraz pakował gotowe produkty przy taśmie.

Wymagania:

  • punktualność;
  • solidne wykonywanie zadań;
  • samodyscyplina;
  • samodzielność;
  • dostępność od zaraz;
  • zaletą będzie znajomość j. angielskiego i/lub norweskiego;
  • chęć wykonywania pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie przelewem na konto;
  • odzież służbową;
  • szkolenie pracownicze;
  • próbną norweską umowę o pracę na 3 mc;
  • pomoc w szukaniu zakwaterowania.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą się zgłaszać poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020 z zaznaczeniem stanowiska „Pakowanie żywności Stavanger

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-mrozonek-stavanger/

ID ogłoszenia: 6265fb7d878ec009